תוספי סליקה חדשים לWooCommerce של WordPress


בחודשים האחרונים עשיתי עבור לקוחותיי כמה פרוייקטים של התאמת סליקה ואוטומציה של חשבוניות לאתרים קיימים או חדשים והעמקתי בעולמות התוכן האלה אפילו עוד יותר.

התאמת הסליקה תלויה בהרבה מרכיבים אבל בבסיס היא תלויה בשאלה באיזה פלטפורמה פותח האתר. הנפוצים ביותר- וויקס, וורדפרס ושופיפיי, ולאיזה מערכת הפקת מסמכים דיגיטלים ניתן לחבר כל פלטפורמה.

חיבור למערכות הפקת מסמכים (כמו חשבונית ירוקה, אייקאונט, אינבויס פור יו וכו) תלויים במרכיב שנקרא "תוסף" שמערכת החשבוניות צריכה לספק בחינם או בתשלום.

חנות בוורדפרס לרב נבנית דרך WooCommerce שהיא הרחבה לוורדפרס אשר הופכת את האתר הבנוי בוורדפרס לחנות מסחר וירטואלית.

החיבור לחשבוניות לא היה קיים עד כה בחשבונית ירוקה ובמשולם, מה שצמצם את יכולת הבחירה של מערכת הפקת המסמכים וכל מערך הסליקה. הדבר כמובן משפיע גם על עלויות המערכות- ככל שיש פחות בחירה המחיר עולה.

ממש בימים האחרונים יצא תוסף וורדפרס לחשבונית ירוקה. אני אישית ממש קפצתי מאושר כשראיתי את זה.

למה? כי חשבונית ירוקה אמנם לא מתאימה לכל עסק אבל הם כן המערכת האהובה עליי ביותר בשל השירות המצוין והמהיר שלהם, הממשק האינטואיטיבי, המחיר המאד מאד תחרותי שלהם, והקפדנות המקצועית כך שפיצ'ר יוצא לעולם רק כשהוא עובד חלק ולא מקרטע (שזה משהו שלא ניתן לומר על המתחרים שלהם)

התוסף מופיע במרקט כתוסף לWooCcommerce, עלות התוסף 299 ש"ח חד פעמי. בנוסף עליכם להיות מנויים על תוסף סליקה של משולם/ מקס/ישראכרט בתוך חשבונית ירוקה- עלות של 39 ש"ח לחודש וסליקה לפי תנאי ההסכם מולם (בין 1.2% ל 1.9% תלוי חברה ומסלול)

בחשבונית ירוקה זה מתווסף לתוסף וויקס ותוסף שופיפיי (שהם חינמיים) מה שמהווה בעיני ממש גיים צ'יינג'ר בתחרות שלהם מול אייקאונט (שלה היה עד כה את כל אלה) היות שהממשק של חשבונית ירוקה הרבה יותר אינטואיטיבי, פשוט לעבודה ונח להגדרה.

בנוסף מנסיוני השירות של חשבונית ירוקה הוא ברמה הכי גבוהה בשוק ולמרות שהוא רק במייל- הם נותנים מענה נפלא ומהיר.

משולם גם הוציאו תוסף של וורדפרס משלהם (בלי קשר לחשבונית ירוקה). הוא מאפשר סליקה גם בכרטיסי אשראי כרגיל וגם בביט העסקי. מחובר למערכת הפקת המסמכים של משולם עצמם. עלות התוסף חד פעמית 399 רק לכרטיסי אשראי, 399 רק לביט או 599 לשניהם. בנוסף כמובן לעלויות החיבור והסליקה במשולם שתלויות מסלול.

השירות במשולם בעיני קצת פחות מצוין מחשבונית ירוקה אבל יש להם שירות לקוחות טלפוני שעבור חלק מהאנשים חשוב מאד.

יש עסקים שעבורם היכולת לסלוק ביט עסקי היא מאד חשובה וזה התוסף היחיד עד כה שמאפשר זאת.

דיסקליימר- את שני התוספים טרם ניסיתי בעצמי על לקוחות אבל מבטיחה לעדכן כשזה יקרה. אני לא מקבלת שום הטבות מאף אחת מהחברות המוצגות בפוסט

אני מייעצת ומבצעת חיבור והגדרות סליקה לחנויות בכל הפלטפורמות המוצגות בפוסט.

להצעת מחיר ניתן לפנות ל 050-4521931 או בווטסאפ או במייל einav@einavh.com

להרשמה לבלוג

הניהול העסקי

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square